Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komerční objekt v Děčíně - Rozbělesy ev. č. 294/19

VELMI ZAJÍMAVÁ NABÍDKA OBCHODNÍHO, SKLADOVACÍHO A ADMINISTRATIVNÍHO PROSTORU V CENTRU DĚČÍNA S CELKOVOU VÝMĚROU 2.337m2.

PŘEDMĚTEM PRODEJE JE : 

HLAVNÍ STAVBA (ČÁSTEČNĚ PODSKLEPENÁ), V 1.N.P S PRODEJNÍM PROSTOREM, SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM A TECHNICKÝMI MÍSTNOSTMI. SPOJOVACÍMI I SAMOSTATNÝMI DVEŘMI, SE SCHODIŠTĚM DOSTANEME DO 2.N.P., KDE SE NACHÁZÍ 2 ODDĚLENÉ KANCELÁŘE - NYNÍ SÍDLO VEDENÍ FIRMY, ZIMNÍ ZAHRADA, WC A MÍSTNOST IT TECHNIKY. NEMOVITOST JE ZATEPLENA, S PLASTOVÝMI OKNY, CELKOVĚ KLIMATIZOVÁNA A PERFEKTNÍM ZABEZPEČOVACÍM ZAŘÍZENÍM....NAPOJENO NA "PCO", MONITOROVACÍ KAMERY PRO CELÝ AREÁL. ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ ZAJIŠTĚNO 2 PLYNOVÝMI KOTLI A NA OHŘEV TUV  JE ELEKTRICKÝ BOJLER.

SKLADOVACÍ PROSTORY S VÝMĚROU 895 m2 JSOU PŘÍZEMNÍ, DĚLENÉ DO "BOXŮ" S ROZVODEM TEPLA. KTERÉ JE MOŽNÉ I DÁLKOVĚ OVLÁDAT NA RŮZNOU STUPŇOVITOST. NACHÁZÍ SE ZDE SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ PRO ZAMĚSTNANCE.

PARKOVACÍ A MANIPULAČNÍ PLOCHY S VÝMĚROU 1168 m2 MAJÍ ASFALTOVÝ POVRCH.

ADMINISTRATIVNÍ - VÍCEÚČELOVÁ BUDOVA SE ZASTAVĚNOU PLOCHOU 261 m2 JE ČÁSTEČNĚ PODSKLEPENA SE SAMOSTATNÝM VCHODEM. ODDĚLENÝ VSTUP JE DO SKLADOVÉHO PROSTORU S RAMPOU. NAD SKLADEM SE NACHÁZÍ KANCELÁŘE S TECHNICKOU MÍSTNOSTÍ, SOCIÁLKOU A KUCHYŇKOU...OD SCHODIŠTĚ ODDĚLENO VSTUPNÍMI DVEŘMI S BEZPEČNOSTNÍM ZAŘÍZENÍM. PŘES CHODBU JSOU DALŠÍ 3 KANCELÁŘE S PŘÍSLUŠENSTVÍM. PROSTOROVĚ JSOU TOTOŽNÁ DALŠÍ 2 PATRA. NA NÁDVOŘÍ JE MALÁ DÍLNA, "PLECHOVÁ" GARÁŽ A STAVBA S VÝMĚROU 94 m2, KTERÁ SLOUŽILA JAKO VRÁTNICE, ALE NYNÍ ZDE BYLA SKLADOVÁNA TECHNIKA PRO ZIMNÍ ÚDRŽBU.

CELÝ PROSTOR JE DOBŘE OPLOCENÝ SE SAMOSTATNÝMI VSTUPY, S KAMEROVÝM SYSTÉMEM A KONTROLOVANÝ BEZPEČNOSTNÍ FIRMOU. DODÁVKY ELEKTŘINY A PLYNU JSOU SJEDNÁNY ZA VELKOODBĚRATELSKÉ CENY...MOŽNOST PŘEVODU ZA STEJNÝCH PODMÍNEK NA NOVÉHO VLASTNÍKA.

 

CENA CELKEM :   19.500.000,- Kč

(cena za m2 = 8.344,- Kč)

 
 

 

Portrét
Kontakt

BJ REALITY

JISKROVA 25
405 02 DĚČÍN VII

731109531

bjreality@centrum.cz

Datum

Sestavuji aktuální kalendář ...

Mapa

Najdete nás na mapy.cz

Počasí

Meteoradar
Statistiky

Online: 3
Celkem: 694635
Měsíc: 12505
Den: 291