Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komerční objekt v Děčíně - Rozbělesy ev. č. 294/19

VELMI ZAJÍMAVÁ NABÍDKA OBCHODNÍHO, SKLADOVACÍHO A ADMINISTRATIVNÍHO PROSTORU V CENTRU DĚČÍNA S CELKOVOU VÝMĚROU 2.337m2.

PŘEDMĚTEM PRODEJE JE : 

HLAVNÍ STAVBA (ČÁSTEČNĚ PODSKLEPENÁ), V 1.N.P S PRODEJNÍM PROSTOREM, SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM A TECHNICKÝMI MÍSTNOSTMI. SPOJOVACÍMI I SAMOSTATNÝMI DVEŘMI, SE SCHODIŠTĚM DOSTANEME DO 2.N.P., KDE SE NACHÁZÍ 2 ODDĚLENÉ KANCELÁŘE - NYNÍ SÍDLO VEDENÍ FIRMY, ZIMNÍ ZAHRADA, WC A MÍSTNOST IT TECHNIKY. NEMOVITOST JE ZATEPLENA, S PLASTOVÝMI OKNY, CELKOVĚ KLIMATIZOVÁNA A PERFEKTNÍM ZABEZPEČOVACÍM ZAŘÍZENÍM....NAPOJENO NA "PCO", MONITOROVACÍ KAMERY PRO CELÝ AREÁL. ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ ZAJIŠTĚNO 2 PLYNOVÝMI KOTLI A NA OHŘEV TUV  JE ELEKTRICKÝ BOJLER.

SKLADOVACÍ PROSTORY S VÝMĚROU 895 m2 JSOU PŘÍZEMNÍ, DĚLENÉ DO "BOXŮ" S ROZVODEM TEPLA. KTERÉ JE MOŽNÉ I DÁLKOVĚ OVLÁDAT NA RŮZNOU STUPŇOVITOST. NACHÁZÍ SE ZDE SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ PRO ZAMĚSTNANCE.

PARKOVACÍ A MANIPULAČNÍ PLOCHY S VÝMĚROU 1168 m2 MAJÍ ASFALTOVÝ POVRCH.

ADMINISTRATIVNÍ - VÍCEÚČELOVÁ BUDOVA SE ZASTAVĚNOU PLOCHOU 261 m2 JE ČÁSTEČNĚ PODSKLEPENA SE SAMOSTATNÝM VCHODEM. ODDĚLENÝ VSTUP JE DO SKLADOVÉHO PROSTORU S RAMPOU. NAD SKLADEM SE NACHÁZÍ KANCELÁŘE S TECHNICKOU MÍSTNOSTÍ, SOCIÁLKOU A KUCHYŇKOU...OD SCHODIŠTĚ ODDĚLENO VSTUPNÍMI DVEŘMI S BEZPEČNOSTNÍM ZAŘÍZENÍM. PŘES CHODBU JSOU DALŠÍ 3 KANCELÁŘE S PŘÍSLUŠENSTVÍM. PROSTOROVĚ JSOU TOTOŽNÁ DALŠÍ 2 PATRA. NA NÁDVOŘÍ JE MALÁ DÍLNA, "PLECHOVÁ" GARÁŽ A STAVBA S VÝMĚROU 94 m2, KTERÁ SLOUŽILA JAKO VRÁTNICE, ALE NYNÍ ZDE BYLA SKLADOVÁNA TECHNIKA PRO ZIMNÍ ÚDRŽBU.

CELÝ PROSTOR JE DOBŘE OPLOCENÝ SE SAMOSTATNÝMI VSTUPY, S KAMEROVÝM SYSTÉMEM A KONTROLOVANÝ BEZPEČNOSTNÍ FIRMOU. DODÁVKY ELEKTŘINY A PLYNU JSOU SJEDNÁNY ZA VELKOODBĚRATELSKÉ CENY...MOŽNOST PŘEVODU ZA STEJNÝCH PODMÍNEK NA NOVÉHO VLASTNÍKA.

AREÁL JE NA ROZDĚLENÝCH POZEMKOVÝCH PARCELÁCH A TUDÍŽ SE NABÍZÍ MOŽNOST I VHODNÉ INVESTICE. ÚPRAVOU ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY MŮŽOU VZNIKNOUT BYTOVÉ JEDNOTKY S MOŽNOSTÍ PRONÁJMU, PŘÍPADNĚ PRODEJE. 

V případě, že seženete zájemce se kterým se uzavře smlouva, čeká vás zajímavá odměna !!!

 

NYNÍ VELMI LÁKAVÁ NABÍDKOVÁ CENA, KTEROU VÁM SDĚLÍME PŘI PROHLÍDCE.

 
 

 

Portrét
Kontakt

BJ REALITY

JISKROVA 25
405 02 DĚČÍN VII

731109531

bjreality@centrum.cz

Datum

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

Meteoradar
Statistiky

Online: 5
Celkem: 961595
Měsíc: 20044
Den: 353