Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rodinný dům v Benešově ev.č. 203/13 ZASTAVENO

LUXUSNÍ, RODINNÝ DŮM V HISTORICKÉM CENTRU BENEŠOVA NAD PLOUČNICÍ ZE IVX. STOLETÍ, KTERÝ PROŠEL NÁKLADNOU A KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI V ROCE 2006 - 2008 S POUŽITÍM PŘEVÁŽNĚ PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ A ZACHOVÁNÍM PŮVODNÍCH STAVEBNÍCH PRVKŮ.

VE ZDVOJENÉM SUTERÉNU SE NACHÁZEJÍ PROSTORNÉ MÍSTNOSTI S KLENBOVÝMI STROPY A TECHNICKÉ ZÁZEMÍ S VÝCHODEM NA MENŠÍ DVOREK.

V I.n.p. JE MÍSTNOST S VÝLOHOU, KTEROU JE MOŽNÉ VYUŽÍT JAKO PRODEJNU, PŘÍPADNĚ KANCELÁŘ, NA KTEROU NAVAZUJE PROSTORNÁ ŠATNA S VESTAVĚNOU, DŘEVĚNOU SKŘÍNÍ A DÁLE JE ZDE ODKLÁDACÍ MÍSTNOST A SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ S WC A SPRCHOVÝM KOUTEM. HLAVNÍM VCHODEM SE PŘES CHODBU PROCHÁZÍ DO DVOU OBYTNÝCH POKOJŮ SE SPRCHOVÝM KOUTEM A WC.

PO TOČITÝCH SCHODECH JE VSTUP DO II.n.p.,  KDE SE NACHÁZÍ HLAVNÍ BYTOVÁ ČÁST - PROPOJENÉ 3+1 S VELMI NADSTANDARDNÍ, ZAŘÍZENOU A VYBAVENOU KUCHYNÍ S VESTAVNÝMI SPOTŘEBIČI, ŠPAJZKOU A PRŮCHODOVOU CHODBOU DO DALŠÍCH DVOU POKOJŮ S WC, KOUPELNOU S VANOU A BALKONEM.

VE III.n.p. ZRUŠENÍM PŘÍČEK VZNIKLY DVĚ PROSTORNÉ MÍSTNOSTI - LOŽNICE SE ZABUDOVANÝM SPRCHOVÝM KOUTEM A OBÝVACÍ POKOJ S VÝCHODEM NA KRÁSNOU, RELAXAČNÍ TERASU.

PŮDNÍ PROSTOR JE PLNOHODNOTNÉ, MÍRNĚ NÍŽENÉ PODKROVÍ.

RODINNÝ DŮM NABÍZÍ VELMI NADSTANDARDNÍ, REZIDENČNÍ BYDLENÍ I PRO HODNĚ NÁROČNÉ KLIENTY, PŘÍPADNÝMI DROBNĚJŠÍMI ÚPRAVAMI LZE DŮM ZMĚNIT NA REPREZANTATIVNÍ BUDOVU KE KOMERČNÍMU VYUŽITÍ, NAPŘÍKLAD BANKOVNÍ DŮM, NEBO SÍDLO FIRMY. VYTÁPĚNÍ CELÉHO OBJEKTU JE ZAJIŠTĚNO PLYNOVÝM KOTLEM. CELKOVÁ PODLAHOVÁ PLOCHA OBYTNÝCH PROSTORŮ JE CCA 360 m2.

NABÍDKOVÁ CENA :  4.300.000,- Kč

 
 

 

Portrét
Kontakt

BJ REALITY

JISKROVA 25
405 02 DĚČÍN VII

731109531

bjreality@centrum.cz

Datum

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

Meteoradar
Statistiky

Online: 14
Celkem: 961624
Měsíc: 20038
Den: 368